Hakkımızda

Metro Elektronik, Hızlıal, Sanalpazar, WatchHome by GSA, GTA, Gold Teknoloji Marketleri, Gold Kurumsal, Pegasus Bilgi Teknolojileri ile toplamda 21 grup şirketinden oluşan Gold Group’un;  bilişim, elektronik, tekstil ve aksesuar ürünlerine odaklanmış diğer grup şirketlerinden bazılarıdır.

25 yıl önce Kadıköy’de kurulan Gold Teknoloji Marketleri 2012’de ilk 500 bilişim firması arasında 24. olmuştur. Bugün 850’nin üzerinde uzman personeli, 56 satış noktası ve Gold.com.tr e-ticaret platformu ile  Türkiye’nin her köşesine “Hesaplı Teknoloji” sloganıyla ulaşmayı amaçlamaktadır.

Gold İnsan Kaynakları, merkezden yönetilen ancak tüm bölge çalışanlarımıza temas ederek başarılarımızı birlikte daha ileri seviyelere taşımayı, Türkiye genelinde bulunan tüm lokasyonlarda işgücü verimini arttırarak kaliteye önem veren genç yetenekler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Başarılı bir kariyer için Gold Group olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız. Gold Group dinamik, yenilikçi yapısı, sürekli öğrenmeye dayalı iş kültürü ile özellikle genç yeteneklere ve yeni mezunlara kariyerlerinin en önemli noktasını oluşturacak fırsatları sunmaktadır. Gold Group ailesi içerisinde mutlu ve güçlü bir iş yaşamı için sizleri bekliyoruz.

E-Bültene Kayıt Olun!